WandaVision Fragmanı Yayınlandı ! (Marvel)

WandaVision Fragmanı

Emmy Ödülleri kapsamında bir tanıtım videosu oluşturan Disney ekibi, yaklaşmakta olan dizisi WandaVision’ı duyurdu. Wanda Maximoff ve Vision isimli kurgusal karakterlere odaklanan sitcom dizisi, Marvel hayranlarının ilgisini çekecek gibi görünüyor.20 eylül 2020 tarihinde WandaVision Dizisi Fragmanı Yayınlandı !

Hayran kitlesi büyük olan Marvel Sinematik evreni, Korona virüs nedeni ile bu yıl ciddi anlamda zorlandı. Fakat yaşanan zorluklara rağmen Marvel hayranlarına 2020 yılının sonunda yeni bir dizi ile tanıştıracak gibi görünüyor. WandaVision isimli dizi, yaşanan son gelişmelere göre geciktirilmeyecek ve Disney aracılığıyla Marvel hayranlarının ekranına sunulacak.

20 eylül tarihinde sinema sektörünün önemli ödüllerinden Emmy Ödülleri gerçekleştirildi. Sinemaseverlerin yakından takip ettiği bu etkinlik, Disney ekibinin hazırlamış olduğu tanıtım videosuyla daha da zenginleşti. Tanıtım videosu 2020 yılı sonunda yayınlanacak WandaVision hakkında ilk detayları veriyor.

WandaVision Dizisi
WandaVision Dizisi

 

WandaVision Fragmanı

WandaVision için oluşturulan tanıtım videosunda, dizinin çıkış tarihine ilişkin bir açıklama belirtilmemiş. Ancak dizinin 2020 sonunda çıkacağı alınan bilgilere göre kesinleşmiş durumda. Edinilen bilgilere göre dizi ekibi, Korona salgını nedeniyle birkaç hafta öncesine kadar hiçbir şey yapamamışlar. Hatta salgın yüzden dizinin erteleneceği bile düşünülmüş. iyi ki böyle bir karar alıp bizleri üzmemişler.

Aslına bakacak olursak WandaVision, klasik bir sitcom dizisi. Ancak bu diziyi Marvel Sinematik Evreni’ne uyarlayıp karakterlerin süper güçlerinin olduğunu düşünecek olursak, bu klasik sitcom dizisinin benzersiz olacağı aşikar. Dizinin baş karakterleri ise Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) ve Vision (Paul Bettany) olarak bilinen süper kahramanlar olarak karşımıza çıkıyor.

WandaVision Fragmanı
WandaVision Fragmanı

Yaklaşmakta olan projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Elizabeth Olsen, “Scarlet Witch” isimli kurgusal karakterleri bilen Marvel sevenlerini çok heyecanlanacağını ifade ediyor. Dizinin, Wanda Maximoff’un neden aslında Scarlet Witch olduğuna odaklandığını söyleyen Olsen, dizinin gayet ilgi çekici olacağını söylüyor.

Bu arada dizinin karakterleri arasında Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’ye ek olarak Kat Dennings, Kathryn Hahn, Randall Park ve Teyonah Parris gibi isimler de olacak. Dizinin neler sunacağı şuan için tam anlamıyla bilinmiyor. Hayranların tepkisini zaman ile göreceğiz. Fakat sinemaseverleri yeni sitcomu çok beğenecek gibi görünüyorlar.  Tanıdım Videosunu paylaşarak iyi seyirler dilerim.

 

WandaVision Fragmanı Yayınlandı ! (Marvel)

WandaVision Fragmanı Yayınlandı ! (Marvel)” hakkında 143 yorum

 1. Yahu vision ne kadar derin bir karakter ? ne biliyoruz hakkında ? ne kadar işlendi ? sevgilisi desen ne kadar geçmişi var avangers üzerinde hiç tutacağını sanmıyorum.

 2. Konuyu bilmeyenler için çizgi romanda wanda hayal dünyasında yaşıyor her şeyin kendi istediği bir dünya gibi yaratıyor ve bir süre sonra çocukları falanda oluyor daha da sonra bu dünyadan cıkarıldığında çocuklarının gerçek olduğunu düşünüp onu o dünyadan kurtaranlara düşman olup mutantları falan öldürüyor. Büyük ihtimal çıkaran strange olucak sonra filmde başta düşman sonra dost olacaklar gibi geliyor. ÇR yi tam hatırlamıyor olabilirim ama benim tahminim bu yönde.

 3. Çizgi romanı bilmeyenlerin klasik yorumu kötü olur, olay burdan nerelere gidecek oha filan diceksiniz halbuki, neyse spoiler vermeyeyim, marvel fragmanda olay çözülmesin diye asıl olayı hiç yansıtmıyor, benden söylemesi.

 4. Wanda hikayesi üzerine kurulmuş görünenler sizi yanıltmasın disneyin cizgifilm konusuyla da alakası yok daha farklı boyut gibi düşünün ama film iyi olucak heyecanla beklemenizi tavsiye ederim

 5. daredevil nerede ya saçma sapan diziler çıkaracağınıza en kaliteli yapımızını devam ettirin

 6. Marvel bu işin ekmeğini bırakmayacak sanırım suyunu çıkarana kadar devam edecek. Vision kimmiş adına dizi çıkacak :S

 7. Sinema perdesine taşınmayan bütün yapımlar sadece para içindir arkadaşlar. Visionun coca cola içtiği görürseniz şaşırmayın koskoca game of thrones bile çekim hatası adı altında starbucks reklamı yaptı 😀

 8. Kötü olacağını düşünmüyorum illaki biraz piyasa işi olacak ama olsun güzel olur. Spiderman burada olsa tadından yenmezz

 9. iron man ve spider man üzerine daha da ilerlemeleri gerekiyor visionun ne geçmişi varda dizi çekiyorsunuz dingiller

 10. Heycanlandıran bir proje daha valla ben güzel olacağını düşünüyorum çizgi romana bağlı ilerler sanırım. Marvelin hangi projesi kötü oldu ki

 11. “Marvel’ın WandaVision dizisinden yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi, 15 Ocak’ta Disney+’ta izleyici ile buluşacak.” 15 ocağa kadar bekleyeceğim ertelenirse daha da takip etmem 😀

 12. Ben buna akıl erdiremiyorum kardeşim Vision deneyle üremiş bir adam bunun nasıl bir geçmişi var ki dizi yapıyorsunuz bence en zayıf karakter.

 13. Iron Man, Amerika merkezli çizgi roman şirketi Marvel Comics tarafından yayımlanan çizgi romanlarda görülen kurgusal karakter. Gerçek isminin Anthony Edward Stark olmasına karşın daha çok Tony Stark olarak tanınmaktadır

 14. Marvel Comics, ABD merkezli çizgi roman yayımcısı şirkettir. Yayımlamış olduğu çizgi romanlar arasında Fantastik Dörtlü, Örümcek Adam, Hulk, Demir Adam, Thor, Daredevil ve Kaptan America adında serileri vardır.

  1960’lı yıllardan bu yana DC Comics’in yanında ABD’nin en büyük iki çizgi roman şirketinden biri olma özelliğini sürdürmüştür.

  31 Ağustos 2009 tarihinde The Walt Disney Company tarafından $4.000.000.000’a satın alındığı duyurulmuştur.[1]

 15. Rıza Kocaoğlu Kimdir?
  Rıza Kocaoğlu Çukurun Aliçosu Kimdir?
  Rıza Kocaoğlu Kimdir, Rıza Kocaoğlu Kaç yaşında, Rıza Kocaoğlu boyu kaç, Rıza Kocaoğlu hangi burç, Rıza Kocaoğlu sevgilisi, Rıza Kocaoğlu kaç kilo, Rıza Kocaoğlu nereli, Rıza Kocaoğlu, aliço nereli, aliço kaç yaşında, aliço kimdir, aliço kaç kilo, aliço sevgilisi, aliço nereli gibi sorularınız için bu yazıyı hazırladık.

 16. Deniz BAYSAL Kimdir? Teşkilat Dizisinin Zehrası Deniz BAYSAL Kimdir?
  Deniz BAYSAL Kimdir, Teşkilat Zehra, Deniz BAYSAL, Teşkilat Zehra kim, Deniz BAYSAL boy, Deniz BAYSAL kilo, Deniz BAYSAL yaş, Deniz BAYSAL burç gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda okumaya devam edin lütfen.
  Deniz BAYSAL Kimdir?

 17. Erkan Kolçak Köstendil Ne Kadar Kazanıyor

  Erkan Kolçak Köstendil Namı Diğer Vartolu Ne Kadar Kazanıyor
  Erkan Kolçak Köstendil Ne Kadar Kazanıyor, Erkan Kolçak Köstendil kaç para Kazanıyor, Vartolu ne kadar kazanıyor, vartolu kaç para alıyor, Erkan Kolçak Köstendil bölüm başına ne alıyor, Erkan Kolçak Köstendil kazanç, Erkan Kolçak Köstendil kazancı, vartolu kazancı, vartolu kazanç, vartolu kaç para kazanıyor gibi sorularınız için bu yazıyı yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön