PUBG Mobile 90 FPS Desteği Sağlayacak!

PUBG Mobile 90 FPS Desteği Sağlayacak!

PUBG Mobile 90 FPSOnePlus için kısa süre önce PUBG Mobile geliştiricileriyle OnePlus akıllı telefonlar için çok özel bir 90 fps modu oluşturmak için işbirliği yaptı. PUBG’deki bu mod birkaç kez sızdırılıyordu ve Çin’de zaten mevcut olarak yayınlanıyordu. Bu özellik, 90 Hz yenileme hızı ekranıyla birlikte gelen belirli OnePlus cihazları için beta sürümünde yayınlandı. PUBG Mobile 90 FPS Desteği Sağlayacak!

PUBG Mobile’da bu 90 fps modu için yalnızca birkaç cihaz desteklenmektedir; OnePlus 8 serisi, OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro. Yani bu akıllı telefonlardan birine sahipseniz, 90 Fps PUBG oyununu deneyimleye bileceksiniz.

PUBG Mobile 90 FPS Desteği Sağlayacak!.
PUBG Mobile 90 FPS Desteği Sağlayacak!

PUBG Mobile 90 FPS Modu Nasıl Yapılır?

  • PUBG Mobile oyununu akıllı telefonunuzda başlatın ve Ayarlar’a gidin,
  • Ayarlara girdikten sonra , Grafikler sekmesine gidin ve Kare hızı bölümünü bulun,
  • Extreme ayarının yanında 90fps adlı yeni bir ayar göreceksiniz,
  • Bu 90 fps seçeneğini etkinleştirin ve ayarları kapatın,
  • Artık PUBG mobilin keyfini mevcut en yüksek kare hızlarında çıkarabilirsiniz.

Telefonunuzda, ekran ayarı altında yüksek yenileme hızı ayarının etkinleştirildiğinden emin olun, aksi takdirde bu 90 fps seçeneğini göremezsiniz.

PUBG Mobile 90 FPS Desteği Sağlayacak!

Artık desteklenen OnePlus akıllı telefonunuzda PUBG Mobile’da 90 fps’yi etkinleştirebilirsiniz. Bu özellik uzun sürmeyecek, bu yüzden akıllı telefonunuzda mümkün olduğu sürece tadını çıkarın. PUBG Mobile, gelecekte bu özelliği tüm akıllı telefonlar için yayınlayabilir. Dolayısıyla, bir OnePlus akıllı telefonunuz yoksa endişelenmeyin, sonunda akıllı telefonunuzda alabilirsiniz.

PUBG Mobile hakkında her şey: PUBG Mobile nasıl oynanır? PUBG Mobile 90 FPS Desteği Sağlayacak!

PUBG Mobil, uzun süredir oyuncuların en gözde video oyunlarından biri. Hem mücadeleci formatı hem de bireyselliği ön plana çıkaran PUBG Mobile için oyuncular her zaman taktiklere ihtiyaç duyuyor. “PUBG Mobile nasıl oynanır?” gibi pek çok soru, oyunu henüz oynamamış kişilerin aklına takılıyor. PUBG Mobil taktiklerini araştırdık, oyunun farklı sürümlerini değerlendirdik ve ipuçlarını derledik…

 

PUBG mobile (ya da İngilizce ismiyle PUBG Mobile), PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli mücadeleci First Person Shooter oyunun mobil versiyonu. Oyun, bir adaya uçakla bırakılan 100 oyuncunun arasında birinci olmayı hedeflemekte. Oyuncular, takımlar halinde ya da bireysel olarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya çalışıyor. PUBG, şimdilik bilgisayar ve mobil sürümüne sahip. Oyun konsolları için de yakın zamanda piyasaya sürüleceği, gelen haberler arasında.

Oyuncular, PUBG ve PUBG Mobil oyunlarında ustalaşıp zirveye erişebilmek için pek çok yöntem deneyerek kıyasıya mücadele ediyor. Bu sıradışı ve sıcak çatışma alanının dışındayken de tüm oyuncular, PUBG mobile ile ilgili internette araştırma yaparak, hileleri ve oyunla ilgili ipuçlarını öğrenmeye çalışıyor. PUBG’nin mobil sürümüyle ilgili öğrenilmesi gereken şeyler, yalnızca oyunda nasıl hareket edilmesi değil, aksine oyunu en verimli hangi şekilde ve nasıl oynayabileceğiniz. Bu nedenle, oyunu çıkartan Tencent isimli şirket, gerek oyun deneyimini iyileştirmek, gerekse de ürün çeşitliliğini artırabilmek için oyunculara pek çok seçenek sunuyor. Öncelikle bunlardan bahsedelim.

Pubg Android Cheat
PUBG Mobile 90 FPS Desteği Sağlayacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön