Fiyatinedir.net Hizmet Vermeye Başladı

Fiyatı Nedir ?

Merhaba!

Fiyatinedir.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 28 aralık 2020 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden bir kafenin menü fiyatından, mahallenizin tesisatçısından, almak istediğiniz bir elektronik ürünün fiyatından vb. güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır.

Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız. Fiyatinedir.net Resmen Hizmet Vermeye Başladı.

Fiyatı Nedir ?

fiyatinedirfavico

 

Vereceğimiz hizmetler gündelik yaşamda çokça tercih edilen kafe, restoran menü fiyatlarından tutun da sıkça kullanılan ayrıca fiyat araştırması gerektiren ürünlerin, cihazların, telekomünikasyon şirketlerinin fiyatları gibi geniş yelpazede olacaktır. Bunun yanında firmaların yaptığı kampanya, indirim, promosyon gibi paylaşımlarını da sizlere tek bir çatı altında sunmayı hedeflemekteyiz. Web sitemizde ve sosyal mecralarda sizlere ücretli reklamları değil uygun ve gerçekten fırsat barındıran paylaşımları sunmayı kural benimsedik. Hizmetimizin şuan için tek geliri Google Adsense reklamları olacaktır.

Fiyatinedir.net Hizmet Vermeye Başladı

İletişim

fiyatinedir.net‘e ulaşmak için nedirfiyati@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Fiyatinedir.net Hizmet Vermeye Başladı

Fiyatinedir.net Hizmet Vermeye Başladı” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön